تلفن : 02188520828
article list

اشتباهات مسافران در فرودگاه

تاریخ خبر :1398/07/23
IMAGE-BIG-hamsafar-980708-1500.jpg
فرض کنید که تمام وسایل خود را آماده و راهی فرودگاه شده اید و به علت عدم اطلاع از محدودیت‌ها دچار معطلی شدید و کلا از پروازتان جا ماندید، پس برای اینکه با چنین مشکلاتی مواجه نشوید لازم است قبل از پرواز خود در بره ایرلاین مربوطه خود اطلاعاتی کسب کنید.
نداشتن زمان کافی برای رسیدن به فرودگاه
کارهای خود را برای دقیقه نود نگه ندارید، بیرون از منزلخیلی اتفاق های غیر قابل پیش بینی وجود دارد مانند ترافیک که موجب تأخیر شما خواهد شد پس برای محکم کاری سعی کنید زودتر از موعد از منزل خود به سمت فرودگاه حرکت کنید زیرا پس از رسیدن به فرودگاه نیز تازه‌کارتان شروع می‌شود. مراحل بسیاری را پیش از سوارشدن به هواپیما باید پشت سر بگذارید.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

مقدار بار مجاز ایرلاین خود هیچ گاه فراموش نکنید
قوانین ایرلاین ها چه در پرواز داخلی چه خارجی با یکدیگر متفاوت است ، پس بهتر است قبل ازخرید بلیط هواپیما اطلاعاتی از آن ایرلاین کسب کنید تا نه تنها از اضافه بار و جریمه های مالی جلوگیری می کنید بلکه اگر سایز چمدان مسافرتی شما جمع و جور باشد میتوانید برای بار خود هیچ هزینه ای پرداخت نکنید.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

نپوشیدن لباس‌های مناسب و راحت برای سفر
لباسی که برای سوار شدن به هواپیما به تن می‌کنید علاوه‌بر راحت بودن برای نشستن در هواپیما، باید از نظر استراتژیکی برای سریع راه رفتن در صف هم مناسب باشد. حتی اگر TSA را هم از قبل چک کرده باشید، ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که خطوط در حال بسته شدن باشند و شما تازه در انتهای آن‌ها باشید؛ دراین صورت تنها کاری که می‌توانید بکنید این است که کفش و کمربند خود را باز کنید و به سرعت از خط عبور کنید. بنابراین می‌بینید که لباس راحت پوشیدن در این مواقع مفید است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

تهیه نکردن بلیط به‌صورت اینترنتی
شما می‌توانید به‌جای آنکه برای خرید بلیط مدتی طولانی در صف بایستید، از اینترنت استفاده کرده و به‌راحتی خرید اینترنتی بلیط هواپیما را انجام دهید.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

1398/07/23