تلفن : 02188520828
article list

چند اپلیکیشن در سفر

تاریخ خبر :1398/10/09
IMAGE-BIG-hamsafar-981009-1115.jpg
بهترین اپلیکیشن های برنامه‌ریز سفر می‌توانند شما را در پاسخ به سؤالات خود یاری دهند، اینبرنامه ها می‌توانند شما را در یافتن بهترین مکان‌ها برای بازدید و تنظیم برنامه روزانه در یک مکان راهنمایی کنند ، تمامی این برنامه‌ها به‌صورت رایگان‌ هستند مگر اینکه مبلغ دانلود آن‌ها در پایین برنامه ذکرشده باشد.
تریپ ادوایزر (TripAdvisor)
تریپ ادوایزر، محلی برای تبادل تجربه های گردشگری است. خدمات تریپ ادوایزر برای شما امکانی فراهم می کند نظرات و دیدگاه مردم را درباره مکانها در سراسر دنیا مشاهده کنید؛ مثل اقامت، ایرلاین ها، جاذبه ها و رستوران ها. پس از خواندن تجربه های سایر گردشگران راحت تر می توانید تصمیم بگیرید که کجا اقامت داشته باشید، با چه ایرلاینی سفر کنید، چه کارهایی در مقصد انجام دهید و به کدام رستوران ها بروید.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

اسکای اسکنر (SkyScanner)
موتور جستجوی اسکای اسکنر به شما این امکان را می دهد تا میلیون ها پرواز را از ایرلاین ها مقایسه کنید، مزیت مسلم جستجوی اسکای اسکنر این است که نرخ های یک ماه یا حتی یکسال را به شما نشان می دهد و برای پرواز بعدی نیز بلیط مورد نظر را پیدا می کند.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

بوکینگ (booking.com)
این وب سایت بزرگترین مجموعه از گزینه هایی که برای اقامت وجود دارند را پیش روی شما قرار می دهد؛ از آپارتمان، خانه های تفریحی و هتل های خانوادگی کوچک گرفته تا تفریحگاه های لوکس ۵ ستاره .

اخبار گردشگری آژانس همسفر

ایربی اِن بی (Airbnb)
ممکن است سفر شما یک شب اقامت در یک آپارتمان یا یک هفته اقامت در یک قصر و یا یک ماه اقامت در یک ویلا باشد؛ انتخاب با خود شماست. در هر یک از این موارد کیفیت و راحتی تضمین شده که می توانید در این اپلیکیشن رزرو خود را انجام دهید.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

توریست آی (TouristEye)
این برنامه به عنوان راهنمای شخصی شما عمل می کند به این صورت که جالب ترین مکان ها را انتخاب کرده و کمک می کند تا ترکیبی بی نظیر از برنامه های تفریحی سرگرمی تهیه کنید. بنابر این می توانید بیش ترین مکان های تفریحی موجود را ببینید.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

1398/10/09