تلفن : 02188520828
article list

ایرلاین سان اکسپرس

تاریخ خبر :1398/05/15
IMAGE-BIG-hamsafar-980515-1111.jpg
ایرلاین سان اکسپرس حاصل سرمایه گذاری مشترک شرکت های ترکیش ایرلاینز و لوفت هانزا است. این ایرلاین در سال 1989 تاسیس شد و از آن زمان تاکنون به عنوان ایرلاینی مجهز و ایمن در اروپا شناخته شده است.

این ایرلاین پروازهای مستقیم را به ۵۲ کشور در قاره‌های اروپا، آسیا و آفریقای شمالی انجام می‌دهد ، دفتر اصلی این ایرلاین در شهر آنتالیا ترکیه قرار دارد و فرودگاه آنتالیا و فرودگاه عدنان مندرس ازمیر قطب های اصلی این هواپیمایی هستند.

کلاس های پروازی
سان اکو:

در این سرویس با پکیج پذیرایی ساده از مسافران پذیرایی می‌شود.

سان کلاسیک:

پکیج پذیرایی این سرویس شامل ساندویچ، شکلات و نوشیدنی های غیرالکلی می‌باشد.

سان پرمیوم:

در این سرویس با غذاهای گرم و با کیفیت و یک نوشیدنی به انتخاب خود مشتری از مسافران پذیرایی می‌شود.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

بار مجاز
بار دستی مجاز:

سان اکسپرس برای حفظ ایمنی و راحتی مسافران،‌ وزن کیف دستی قابل حمل به داخل کابین را حداکثر 8 کیلوگرم در نظر گرفته است.

پذیرش بار مجاز:

در پروازهای بین المللی هر مسافر مجاز به حمل یک چمدان از وزن 20 تا 40 کیلوگرم برای کلاس های پروازی متفاوت می باشد. میران بار مجاز در کلاس پروازی سان اکو 20 کیلوگرم،‌سان کلاسیک 25 کیلوگرم و سان پرمیوم 40 کیلوگرم می‌باشد.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

خرید بلیط هواپیما سان اکسپرس از سایت همسفر
شما میتوانید بلیط هواپیمایی سان اکسپرس را از سایت همسفر به نشانی www.HamsafarTour.com به صورت آنلاین تهیه نمایئد. سایت همسفر این امکان را به شما می دهد که بدون واسطه مستقیما تمام پروازها و ساعت های پروازی و مسیرهایی را که هواپیمایی سان اکسپرس به آنها پرواز انجام می دهد و همچنین قیمت بلیط را مشاهده فرموده و پس از انتخاب پرواز مورد نظر خود خرید خود را به صورت 24 ساعته و مستقیما از سایت این شرکت هواپیمایی انجام دهید .

اخبار گردشگری آژانس همسفر

مقاصد پرواز های سان اکسپرس
شرکت هواپیمایی سان اکسپرس در حال حاضر 107 مقصد داخلی و بین المللی دارد که ایران هم جزو آنهاست. با این تفاوت که بلیط های ایران به صورت چارتری (نه مستقیم توسط خود شرکت هواپیمایی) به فروش می رسد.

انگلستان، ترکیه (18 مقصد)، سوئیس، سوئد، اسپانیا، نروژ، هلند، ایتالیا، یونان، آلمان (21 مقصد)، فرانسه، فنلاند، دانمارک، کرواسی، بلژیک، اتریش، مراکش بلغارستان، مصر و ایران (به صورت چارتری) مقصدهای این شرکت هواپیمایی هستند

اخبار گردشگری آژانس همسفر

سرویس چک-این آنلاین
شرکت هواپیمایی سان اکسپرس برای ارائه خدمات و تسهیلات بیشتر به مسافران خود سرویس چک-این آنلاین را راه اندازی کرده است. در این صورت، می توانید از قبل از پرواز چک-این کنید و دیگر لازم نیست در صف طولانی چک-این وقتتان را هدر بدهید. در پروازهای بین المللی از ۲۴ ساعت تا ۱ ساعت (در پرواز داخلی ۴۵ دقیقه) قبل از زمان پرواز می توانید به صورت آنلاین چک-این کنید.

امکان چک-این آنلاین در فرودگاه های زیر فراهم شده است:

تمام فرودگاه های ترکیه:

برخی از فرودگاه های آلمان (هامبورگ، هانوفر، مونیخ، نورمبرگ و …) ، آمستردام ، وین

اخبار گردشگری آژانس همسفر

1398/05/15