تلفن : 02188520828
article list

بهترین رستوران های قیمت مناسب استانبول

تاریخ خبر :1398/11/07
IMAGE-BIG-hamsafar-981030-1400.jpg
استانبول شهری خاص و جادویی است که بین دو قاره اروپا و آسیا قرار گرفته است و تاریخی بسیار پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشته است. مساجد باشکوه و تاریخی، بازارها، موزه ها، فروشگاه ها و مراکز خرید و رستوران های متعدد این شهر را به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری تبدیل کرده اند.
رستوران درالیه اتمان کوییزین
رستوران درالیه از بهترین رستوران‌های استانبول است که رنک 5 که بالاترین امتیاز سایت tripadviser است را به خود اختصاص داده‌است.این رستوران غذاهای حلال و اسلامی را در دو وعده ناهار و شام ارائه میدهد.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

رستوران 1924 استانبول
این رستوران کلاسیک در سال 1924 افتتاح شده است که جدیدا دوباره روح گرفته و انواع غذاهای روسی،اروپای شرقی مانند بورچت، مرغ کیف، خاویار و پودرهای پالمنی، همراه با کوکتل های ساخته شده تزیینی در آن تهیه می‌گردد.همچنین گاهی اوقات موسیقی هارپ نیز اجرا می‌شود که بینهایت این رستوران را دل‌انگیز می‌کند.در حیاط این رستوران پر از عکسهای قدیمیه سیاه سفید است که نشان دهنده‌ی قدمت این رستوران است.در گوشه‌ی این رستوران یک میز کوچک با یک بطری روی آن قرار دارد که نشان دهنده‌ی یک مشتری معروف سابق به نام مصطفی کمال آتاتورک بنیانگذار جمهوری ترکیه است.این رستوران بی‌نظیر در نزدیکی میدان تکسیم و خیابان استقلال قرار دارد.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

نصرت استانبول
رستوران نصرت استانبول از جمله رستوران‌هایی است که به دلیل تفاوتی که دارد شهرت جهانی پیدا کرده و بیشتر این شهرت از طریق شبکه‌های اجتماعی رقم خورده است.صاحب این رستوران از ماهرترین آشپزهای ترکی در زمینه‌ی طبخ گوشت می‌باشد که شیوه‌ای منحصر به فرد در این زمینه دارد.این رستوران در سال 2010 میلادی افتتاح شد و پس از آن به عنوان سمبل سرو استیک در استانبول معرفی شد.رستوران نصرت هم نام آشپز معروف و ماهرش است.رستوران نصرت 6 شعبه در دبی و ابوظبی دارد.دلیل محبوبیت نصرت کیفیت غذا،سلامت و بهداشتی که در طبخ به کار میرود و تنوع در شیوه‌‌ی پخت می‌باشد.رستوران نصرت را میتوان به جرعت یکی از مقاصد گردشگران در تور استانبول نام برد.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

رستوران بخارا
رستوران بخارا در منوی خود فقط غذاهای دریایی سرو میکند.این رستوران غذاهای حلال،بدون گلوتن و غذاهای مخصوص گیاهخواران را در منوی خود دارد.رستوران بخارا در وعده‌های صبحانه،ناهار،شام و میان وعده‌ها در خدمت شما مسافران عزیزی که تور استانبول را انتخا کرده‌اید می‌باشد.از لحاظ اقتصادی هم بخواهیم این رستوران را بررسی کنیم در دسته‌ی رستوران‌های مناسب قرار میگیرد.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

رستوران خانه گوشت ماهی آبی
رستوران Blue Fish Meat House در سه وعده‌ی صبحانه،ناهار و شام به مشتریان خود خدمات ارائه می‌کند.و منوی آن شامل غذاهای ترکی،استیک، دریایی،باربیکیو،فست فود،مدیترانه‌ای،سبزیجات و غذاهای حلال می‌باشد.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

رستوران خانه باربیکیو سلطنت
رستوران سلطنت یکی از رستورانهای استانبول است که مورد تائید بسیاری از مسافران تور استانبول و بومی‌های همان منطقه نیز میباشد.این رستوران در سایت tripadvisor امتیاز کامل 5 را کسب کرده است.وعده‌های غذایی صبحانه،ناهار،شام و میان وعده در این رستوران سرو می‌شود.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

رستوران تراس هنری ترک
رستوران تراس هنری ترکیه در بهترین موقعیت مکانی قرار دارد این رستوران در وعده‌های صبحانه،ناهار،شام،میان وعده و نوشیدنی میزبان مشتریان خواهد بود و انواع غذاهای مدیترانه‌ای،ترکی،دریایی و.... را داراست.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

1398/11/07