تلفن : 02188520828
article list

بهترین مقاصد سفر برای زوج های جوان

تاریخ خبر :1398/06/05
IMAGE-BIG-hamsafar-1530.jpg
سفر کردن برای زوج های جوان همیشه هیجان انگیز و شادی بخش است ،اگر زوج های جوان به دنبال سپری کردن تعطیلاتی طولانی هستند بهتر است اقامتگاه های دنجی را انتخاب کنند که خدماتی لوکس و خصوصی را ارائه می دهند.
سانتورینی در یونان
خانه های سفید روی صخره ها با بام های آبی رنگی که رو به دریای اژه دارند، منظره های خارق العاده ای خلق می کنند. جزیره سانتورینی Santorini یک مکان رویایی برای زوج هایی است که در جستجوی هماهنگی با طبیعت، تماشای معماری منحصر به فرد و تجربه آرامش مطلق هستند.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

تایلند
این کشور را می توان به عنوان پایتخت عشق نامگذاری کرد. این کشور با سواحل بسیار زیبا و فضای منحصر به فردی که دارد، تنها کشور جهان است که می تواند چنین ویژگی های خارق العاده ای را به بازدیدکنندگان ارائه کند. در سفر به تایلند، از بودن در طبیعت لذت ببرید و با آرامشی که در این مکان وجود دارد، ارتباط برقرار کنید.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

اندونزی
بالی در اندونزی، یکی از پر بازدیدترین نقاط این کشور است و با سواحل خارق العاده اش یکی از بهترین نقاط جهان برای سفر زوج های عاشق و گذراندن ماه عسل به شمار می رود.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

دبی در امارات
تجمل، صحرا، مسجدها و بناهای شرقی، ترکیبی که زوج های عاشق را از سرتاسر جهان به خود جذب می کند؛ بویژه زوج هایی که قدرت خرید بالایی دارند و با مشکل کمبود بودجه سر در گریبان نیستند.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

کارتاخنا در کلمبیا
خانه هایی رنگارنگ با بالکن هایی زیبا ، سواحل خارق العاده کارائیبی، هتل های مدرن و شهر محصور بسیار زیبا که می تواند شاهد عشق شما باشد و یک سفر خاطره انگیز را برایتان رقم بزند.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

ایسلند
آتشفشان ها، شهرهای بسیار کوچک و نقطه فوق العاده ای به اسم دریاچه آبی از مهمترین جذابیت های ایسلند هستند که شما را جذب این مقصد گردشگری فوق العاده رمانتیک می کند.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

فز در مراکش
مراکش اگرچه از سایر کشورهای هم کیش خود جدا افتاده اما به واسطه تاریخ و فرهنگ خود همواره محل توجه گردشگران بوده است. از کازابلانکای مشهور تا مساجد و موزه های بی شمارش همگی وسوسه سفر به سرزمین کویرهای طلایی را به سر سفر دوستان می اندازد. در کنار این تاریخ غنی، غذاهای رنگ به رنگ مغربی سفره مراکشی ها را پر برکت کرده و فِز، پایتخت غذاهای خوشمزه این کشور لقب گرفته است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

1398/06/05