تلفن : 02188520828
africa-9508250950.jpg

تور مومباسا

7 روز کامل

حرکت : 27 اسفند 95

Air Arabia
نام هتل درجه هتل خدمات هتل
هر نفر در
اتاق 2 تخته
هر نفر در
اتاق 1 تخته
6 تا 12 سال
با تخت
2 تا 6 سال
بدون تخت
موقعیت

RADISSON BLU

درجه هتل F.B

LAKE NAKURU

درجه هتل F.B

KOLE KOLE

درجه هتل ALL

12990000 تومان

14990000 تومان

8990000 تومان

8990000 تومان

هتل های 4 ستاره تاپ
RADISSON BLU
درجه هتلدرجه هتل
LAKE NAKURU
درجه هتلدرجه هتل
KOLE KOLE
درجه هتلدرجه هتل
نرخ اتاق 2 تخته

12990000 تومان

نرخ اتاق 1 تخته

14990000 تومان

نرخ کودک 6 تا 12 سال

8990000 تومان

نرخ کودک 2 تا 6 سال

8990000 تومان

موقعیت مکانی
توضیحات

خدمات:

بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی ایرعربیا - امکان استفاده از خدمات بیزینس لانژ در ترانزیت شارجه - ویزای توریســتی - ترانسفرهای فرودگاهی – راهنمای فارسی زبان – پرواز داخلی به مومباسا و بالعکس – بیمه مسافرتی– اقامت در هتل نایروبی به صورت فولبرد – شام در رستوران متــــفاوت کارنیور – اقامت در هتل ساحلی مومباســا با خدمات All - یک گشــــت نیم روزی در جزیره مومبـــاسا – کلیه گشــت ها طبق برنامه سـفر

مدارک مورد نیاز:

دو قطعه عکس رنگی 4*3 زمینه سفید

اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار

مشخصات فردی ( آدرس محل کار و منزل با دکر شماره تماس هر کدام )

مدت اخذ ویزا 10 روز کاری می باشد

روز اول:

پرواز از تهران با هواپیمایی ایرعربیا به مقصد شارجه بوده و بعد از ورود به فرودگاه شارجه و انجام ترانزیت پرواز به نایروبی و ورود به نایروبی می باشد.

پس از رسیدن به نایروبی، ترانسفر به سمت هتل 5 ستاره رادیسون بلو و به محض رسیدن به هتل، اقامت آنی در اتاق های هتل رادیسون بلو به صورت فولبرد انجام می پذیرد.

پس از استراحت و صرف صبحانه ، راس ساعت 10 صبح حرکت به سمت مرکز پرورش بچه فیل های بی سرپرست و سپس بازدید از مرکز زرافه ها ، صرف نهار و سپس بازدید از دهکده بوماس (بازدید از قبایل محلی کنیا) و سپس بازگشت به هتل

در ساعت 19:30 حرکت به سمت رستوران متفاوت کارنیور ( در این رستوران خاص در یک فضای کاملا متفاوت که تا به حال تجربه نکرده اید به اندازه دلخواه و نامحدود میتوانید از میل کردن گوشت های گریل شده لذت ببرید )

روز دوم:

صبح زود حرکت به سمت پارک جنگلی ناکورو که در بین راه به مدت یک ساعت قایق سواری بر روی دریاچه نایواشا و بازدید از طبیعت بی نظیر و اسب های آبی و عقاب های ماهیگیر و انواع گونه های حیوانات و سپس ادامه مسیر به سمت دریاچه ناکورو که یکی از زیباترین پارکهای طبیعی حیات وحش کنیا و جهان است با 188 کیلومتر مربع مساحت و 1756 ارتفاع از سطح دریا واقع می باشد. دریاچه این پارک که در سال 1968 به ثبت رسیده است مملو از هزاران هزار فلامینگو و پیرامون آن زیستگاه گونه های شگفت انگیزی از حیات وحش از جمله مجموعه ای از پستانداران بزرگ می باشد.

پارک ملی ناکورو واقع در دره ریفت ولی دارای 450 گونه پرنده از جمله بیش از یک و نیم میلیون فلامینگوی صورتی، پلیکان، مرغ ماهی خوار، عقاب و ... است. از ویژگیهای شاخص این پارک نسبت به سایر پارکهای حیات وحش کنیا راههای داخلی مناسب داخل پارک با علائم راهنمایی کافی است که امکان بازدید از پارک با ماشین سواری معمولی فراهم می کند.

بعد از ظهر روز دوم رسیدن به هتل Lake Nakuru Lodge و صرف نهار و تحویل اتاق ها و بعد از ظهر اولین تور سافاری (گیم درایو) و سپس بازگشت به هتل و استراحت

روز سوم:

صبح بعد از صبحانه تور سافاری دوم (گیم درایو) و ادامه گشت و گذار در طبیعت و بازدید از بخش ههای دیگر پارک سپس بازگشت به هتل و صرف نهار و بعد از ظهر استراحت در هتل و استفاده از امکانات و استخر و چشم انداز رویایی و هوای بی نظیر آن.

روز چهارم:

بعد از صرف صبحانه حرکت به سمت نایروبی (حدود 3 ساعت) و صرف نهار سبک و حرکت به سمت فرودگاه ویلسون ایرپورت برای پرواز به سمت فرودگاه محلی مومباسا با هواپیمای تفریحی که در ارتفاع پایین پرواز میکنند ، بعد از رسیدن به مومباسا ترانسفر به هتل 5 ستاره کوله کوله که در حدود 15 دقیقه تا فرودگاه محلی مومباسا فاصله دارد.

روز پنجم و ششم:

اقامت در هتل 5 ستاره کوله کوله و لذت بردن از سواحل رویایی و ماسه سفید مومباسا به همراه یک گشت نیم روزی در جزیره مومباسا و بازدید از شهر قدیمی (پیاده روی در کوچه های باریک و خانه ها و مساجد تاریخی) ، قلعه پرتغالی ها و بلوار عاج فیل

روز هفتم:

صبحانه و سپس استفاده از امکانات هتل ، ساحل ماسه سفید و استخرها ، سپس چک آوت از اتاق ها و صرف نهار (امکان استفاده از هتل تا زمان ترانسفر فرودگاهی به مومباسا) و ترانسفر به فرودگاه مومباسا جهت پرواز به نایروبی و سپس رسیدن به فرودگاه نایروبی و پرواز هواپیمایی ایرعربیا به شارجه و رسیدن به شارجه و استفاده از بیزینس لانژ و سپس پرواز به ایران و رسیدن به تهران و پایان تعهدات شرکت

توضیحات :

  1. نرخ INF مبلغ 1.490.000 تومان می باشد.
  2. ممنوعیت خروج از کشور بر عهده مسافر بوده و آژانس همسفر هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد.
  3. پرداخت بیمه جهت افراد بالای 60 سال الزامی بوده و هزینه آن جداگانه و بر عهده مسافر می باشد.
  4. پرواز و هتل چارتر و غیرقابل استرداد می باشد.
  5. واکسن مالاریا در کشور کنیا الزامی نبوده و مسافر میتواند به صورت دلخواه اقدام نماید.
فرم درخواست تماس:
در صورتیکه تمایل به کسب اطلاعات بیشتر ,مشاوره رایگان و یا رزرو این تور رادارید, فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.
کد امنیتی
reftresh