africa-9508250950.jpg

تور کنیا نوروز 97

8 شب و 9 روز

حرکت : 2 فروردین 1397

Emirates Airlines
نام هتل درجه هتل خدمات هتل
هر نفر در
اتاق 2 تخته
هر نفر در
اتاق 1 تخته
6 تا 12 سال
با تخت
2 تا 6 سال
بدون تخت
موقعیت

RADISSON BLU

درجه هتل B.B

LAKE NAKURU

درجه هتل F.B

BAO BAB

درجه هتل ALL

14990000 تومان

17990000 تومان

8990000 تومان

6990000 تومان

هتل های 4 ستاره تاپ
RADISSON BLU
درجه هتلدرجه هتل
LAKE NAKURU
درجه هتلدرجه هتل
BAO BAB
درجه هتلدرجه هتل
نرخ اتاق 2 تخته

14990000 تومان

نرخ اتاق 1 تخته

17990000 تومان

نرخ کودک 6 تا 12 سال

8990000 تومان

نرخ کودک 2 تا 6 سال

6990000 تومان

موقعیت مکانی
توضیحات

مدت اقامت:

2 شب نایروبی + 2 شب پارک جنگلی + 4 شب جزیره مومباسا

خدمات:

بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی امارات - ویزای توریستی کشور کنیا - ترانسفرهای فرودگاهی و بین شهری و پرواز داخلی به مومباسا - اقامت در هتل نایروبی با صبحانه - در پارک جنگلی ناکورو به صورت فولبرد - در هتل ساحلی جزیره مومباسا با خدمات صبحانه و ناهار و شام و نوشیدنی رایگان - یک گشت شهری تمام روز در نایروبی همراه با ناهار و یک شام در رستورانی متفاوت - یک گشت در دریاچه نایواشا - سه گشت سافاری در ناکورو - گشت نیم روزی در مومباسا - بیمه مسافرتی - راهنما

روز اول:

پرواز از تهران با هواپیمایی مـدرن امارات به مقصد دبی بوده و بعد از ورود به فرودگاه و انجام ترانزیت کوتاه، ادامه مسـیر به سمت نایروبی می باشد و سپس ترانسفر به سمت هتل 5 ستاره رادسیون بلو و اقامت آنی در هتل.

روز دوم:

پس از صرف صبحانه ، حرکت به سمت مرکز پرورش بچه فیل های بی سرپرست و سپس بازدید از مرکز زرافه ها ، صرف نهار و سپس بازدید از کارخانه صنایع دستی کازوری و بازگشت به هتل.

در ساعت 19:30 حرکت به سمت رستورانی بسیار متفاوت ( در این رستوران خاص در یک فضای کاملا متفاوت که تا به حال تجربه نکرده اید به اندازه دلخواه و نامحدود میتوانید از میل کردن گوشت های گریل شده لذت ببرید)

روز سوم:

صبح زود حرکت به سمت پارک جنگلی ناکورو که در بین راه به مدت یک ساعت قایق سواری بر روی دریاچه نایواشا و بازدید از طبیعت بی نظیر و اسب های آبی و عقاب های ماهیگیر و انواع گونه های حیوانات و سپس ادامه مسیر به سمت دریاچه ناکورو که یکی از زیباترین پارکهای طبیعی حیات وحش کنیا و جهان است با 188 کیلومتر مربع مساحت و 1756 ارتفاع از سطح دریا واقع می باشد. دریاچه این پارک که در سال 1968 به ثبت رسیده است مملو از هزاران هزار فلامینگو و پیرامون آن زیستگاه گونه های شگفت انگیزی از حیات وحش از جمله مجموعه ای از پستانداران بزرگ می باشد.

پارک ملی ناکورو واقع در دره ریفت ولی دارای 450 گونه پرنده از جمله بیش از یک و نیم میلیون فلامینگوی صورتی، پلیکان، مرغ ماهی خوار، عقاب و ... است. از ویژگیهای شاخص این پارک نسبت به سایر پارکهای حیات وحش کنیا راههای داخلی مناسب داخل پارک با علائم راهنمایی کافی است که امکان بازدید از پارک با ماشین سواری معمولی فراهم می کند.

بعد از ظهر روز دوم رسیدن به هتل Lake Nakuru Lodge و صرف نهار و تحویل اتاق ها و بعد از ظهر اولین تور سافاری (گیم درایو) و سپس بازگشت به هتل و استراحت

روز چهارم:

بعد از صرف صبحانه، تور سافاری دوم (گیم درایو) و ادامه گشت و گذار در طبیعت و بازدید از بخش های دیگر پارک سپس بازگشت به هتل و صرف نهار و بعد از ظهر استراحت در هتل و استفاده از امکانات و استخر و چشم انداز رویایی و هوای بی نظیر آن.

روز پنجم:

بعد از صرف صبحانه حرکت به سمت نایروبی (حدود 3 ساعت) و صرف نهار و حرکت به سمت فرودگاه جهت پرواز به مومباسا ، بعد از رسیدن به مومباسا ترانسفر به سمت هتل 5 ستاره بائوباب.

روز ششم :

اقامت در هتل 5 ستاره بائوباب و لذت بردن از سواحل رویایی و ماسـه ســفید مومباسا با خدمات All به همراه یک گشت شهری در جزیره مومباسا و بازدید از شهر قدیمی، پیاده روی در کوچه های باریک و خانه های سنتی و مساجد تاریخی) ، قلعه پرتغالی ها و بلوار عاج فیل.

از جاذبه های دیدنی مومباسا میتوان به قلعه پرتقالی ها ، خیابان های شـهر قدیم و دروازه ورودی شهر قدیم ، بلوار عاج فیل اشاره کرد .

روز هفتم و هشتم:

وقت آزاد و استفاده از تورهای آپشنال و استفاده از امکانات هتل All inclusive مومباسا

روز نهم:

صبحانه و سپس چک آوت از اتاق ها و ترانسفر به سمت فرودگاه مومباسا، سپس پرواز به فرودگاه نایروبی و ادامه مسیر با هواپیمایی امارات به سمت دبی و سپس پرواز به سمت تهران و رسیدن به تهران و پایان تعهدات شرکت

توضیحات :

  1. نرخ INF مبلغ 990.000 تومان می باشد.
  2. ممنوعیت خروج از کشور بر عهده مسافر بوده و آژانس همسفر هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد.
  3. پرداخت بیمه جهت افراد بالای 60 سال الزامی بوده و هزینه آن جداگانه و بر عهده مسافر می باشد.
  4. پرواز و هتل چارتر و غیرقابل استرداد می باشد.
  5. واکسن مالاریا در کشور کنیا الزامی نبوده و مسافر میتواند به صورت دلخواه اقدام نماید.
  6. کلیه ورودی ها و گشت ها به همراه کلیه وعده های غذایی در کشور کنیا به عهده آژانس هسفر می باشد
فرم درخواست تماس:
در صورتیکه تمایل به کسب اطلاعات بیشتر ,مشاوره رایگان و یا رزرو این تور رادارید, فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.
کد امنیتی
reftresh
لطفا با من تماس بگیرید