تلفن : 02188520828
article list

جاذبه های برتر و زیبا شهر شانگهای چین

asli-china-961121-1016.jpg
شانگهای به عنوان بزرگ‌ترین شهر چین، جاذبه‌ها و مکان‌های دیدنی و هیجان‌انگیز زیادی دارد؛ البته برای کسانی که بودن در جمعیت و شلوغی اذیتشان نمی‌کند. البته ناگفته نماند که برخلاف اینکه جمعیت این شهر بیش از 24 میلیون نفر است، مناطق و جاذبه‌های تاریخی و آرامی را کنار مراکز توریستی مدرن به شما عرضه می‌کند.
شانگهای یکی از شلوغ‌ترین بنادر دنیاست که در دهانه رود یانگ تسه (Yangtze) قرار گرفته، بنابراین فرصتی را برای گردش آبی در امتداد سواحل چین فراهم می‌کند. همچنین بعضی از موزه‌ها و گالری‌های هنری دنیا را می‌توانید در شانگهای بیابید. علاوه بر این باغ‌ها و پارک‌های زیبا و معابد و دِیرهای بودایی سنتی از دیگر جاذبه‌های شهر هستند. شانگهای (معروف به زادگاه حزب کمونیست چین) شهری است که از آن راه‌های ارتباطی فراوانی به سایر نقاط چین کشیده شده است. در ادامه با جاذبه برتر این شهر آشنا خواهیم شد:
باغ یو
این باغ یکی از دیدنی ترین مکان های شانگهای است. در اطراف این باغ بازارچه های مختلف صنایع دستی چین وجود دارند که شما را به گشت و گزاری چند ساعته در درون خود مجبور می کند.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
برج شانگهای
برج شانگهای با ارتفاع ۲۰۷۳ فوت، بلندترین ساختمان چین و دومین آسمان‌خراش دنیا است. این برج فرصتی برای بیان آینده مدرن شانگهای است؛ در واقع تاریخ این منطقه را در شکلی مدرن به تصویر می‌کشد.

شکل برج کاملاً جذاب، ظریف و پویا است که با روش‌هایی متمایز بینندگان را یاد معماری‌های رنگارنگ و سرزنده این منطقه می‌اندازد؛ منطقه‌ای که همواره روی لبه تیغ تعاملات بین‌المللی چین قرار دارد.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
کارخانه ابریشم
يكي از بهترين و اصلي ترين محصولات چين كه به عنوان گران قيمت ترين سوغات چين مشهور است ابريشم مي باشد كه كارخانه های شانگهای بهترين محل براي ديدن و خريد ابريشم مي باشد.

اخبار گردشگری آژانس همسفر