تلفن : 02188520828
article list

ترکیه

هتل دلفین ایمپریال

هتل دلفین ایمپریال


هتل دلفین ایمپریال آنتالیا یکی از لوکس ترین هتل های 5 ستاره آنتالیا واقع در منطقه لارا و جزوی از هتل های زنجیره ای دلفین در سال 2012 و در 12 طبقه و در فاصله 10 کیلومتری فرودگاه آنتالیا و 20 کیلومتری مرکز شهر در مساحتی بیش از 54000 متر مربع قرار گرفته است. خدمات این هتل به صورت uall و 24 ساعته می باشد

هتل اورنج کانتی کمر

هتل اورنج کانتی کمر


هتل اورنج کانتی کمر یکی از زیباترین هتل های 5 ستاره آنتالیاست که در منطقه کمر واقع شده است. معماری این هتل به سبک ساختمان های آمستردام در قرن شانزدهم طراحی شده و در کنار دریای مدیترانه واقع گردیده است. خدمات خوب و امکانات رفاهی کامل این هتل 5 ستاره باعث شده این هتل جزو گزینه های مسافران ترکیه باشد.

هتل ریکسوس پریمیوم

هتل ریکسوس پریمیوم


هتل ریکسوس پریمیوم آنتالیا با فضایی بیش از 400 هزار مترمربع در منطقه بلک آنتالیا واقع شده است و مملو از زیبایی های طبیعی و رویایی است. موقعیت بسیار مناسب این هتل این امکان را برای میهمانان این هتل فراهم میکند تا به سهولت به مناطق تاریخی ، فرهنگی و جاذبه های طبیعی آنتالیا دسترسی پیدا کنند.

هتل گرانادا لاکچری بلک

هتل گرانادا لاکچری بلک


اگر قصد سفر به آنتالیا و سپری کردن اوقاتی خوش در سواحل مدیترانه را دارید ما اقامت در هتل گرانادا لاکچری بلک را به شما پیشنهاد میکنیم. هتل گرانادا لاکچری از بهترین هتل های 5 ستاره آنتالیا می باشد که در منطقه بلک واقع شده و فاصله آن تا ساحل دریای زیبای مدیترانه فقط یک دقیقه می باشد.

هتل سلکتوم لاکچری ریزورت

هتل سلکتوم لاکچری ریزورت


هتل سلکتوم لاکچری ریزورت آنتالیا یکی از بهترین هتل های 5 ستاره آنتالیا واقع در منطقه بلک می باشد. اتاق های بزرگ با بالکن های اختصاصی و حمام های آبگرم اختصاصی از ویژگی های خاص این هتل زیبا می باشد. استخر بزرگ سرباز این هتل که در کنار ساحل بلک قرار دارد زیبایی خاصی به آن داده است.

کوش آداسی

کوش آداسی


کوش‌آداسی در ۷۱ کیلومتری شهرستان مرکزی استان آیدین و در نوار ساحلی منطقه اژه واقع شده‌است و بر اساس سرشماری سال ۲۰۰۸ میلادی ۵۸٬۶۵۰ نفر و بر اساس برآوردهای سال ۲۰۰۹ میلادی ۶۲٬۶۳۷ نفر جمعیت دارد.

آنتالیا

آنتالیا


آنتالیا نام مرکز استان آنتالیا و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است.

مارماریس

مارماریس


مارماریس شهری بندری در سواحل مدیترانه است که در جنوب غرب ترکیه و در استان موغلا واقع شده.

استانبول

استانبول


استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است و در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد.

نرخ تورهای مسافرتی: