تلفن : 02188520828
article list

اشتباهاتی که در سفر باعث مشکلات پوستی می شود

تاریخ خبر :1398/06/13
IMAGE-BIG-hamsafar-980609-1357.jpg
شما در سفر با شرایط محیطی جدیدی روبرو خواهید شد،آب و هوا و جدید، سکونت در هتل‌ها، اقامتگاه‌ها و یا کمپ و چادرهای سفری که به نوبه خود ممکن است بیماری‌های پوستی خاصی را در فرد ایجاد کند و باعث می‌شوند تعطیلات به کامتان تلخ شود.

افتاب سوختگی
مسافرت به مناطق گرمسیری و ساحلی که شمارا در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار می‌دهد که در صورت عدم محافظت پوست مشکلاتی از جمله آفتاب سوختگی و حساسیت به نور را در فرد ایجاد می‌کند.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

اگزمای پوستی
استفاده مکرراز شوینده‌هایی مثل وایتکس و پاک‌کننده‌های قلیایی بدلیل از بین بردن لایه چربی محافظ پوست فرد را در معرض بیشتر و نفوذ عوامل مضر و حساسیت‌زا (آلرژن) قرار می‌دهند؛ که بدنبال آن پوست دست‌ها دچار التهاب، قرمزی، پوسته پوسته شدن، ترک خوردن و خارش و خشکی می‌شود.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

گزش حشرات
جهت پیشگیری از ابتلا به گزش انواع حشرات از توری و پشه‌بند در محل خوابتان استفاده کنید

تا حد امکان تعداد لامپ‌های روشن در شب کاهش یابد.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

هنگام سفر کرم های خود را در ظرفهایی کوچک منتقل کنید

برنامه استفاده از کرم‌های خود را در ابتدای هر فصل تغییر دهید. وقتی در تابستان هوا گرم و خشک‌تر است ، شما نیز باید لوسیون های سبک استفاده کنید و بلعکس در زمستان از کرم‌های سنگین‌تر و غنی‌تر استفاده کنید.

با خود ماسک های صورت مخصوص به نوع پوستتان به همراه داشته باشید.

رژیم به تنهایی باعث مشکلات پوستی نمی شود، اما ترکیبی از عادات غذایی بد و ننوشیدن آب کافی فاکتوری اصلی برای ایجاد مشکلات پوستی می‌باشد.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

اخبار گردشگری آژانس همسفر

اخبار گردشگری آژانس همسفر

1398/06/13