تلفن : 02188520828
article list

مکان های دیدنی مسکو

asli-mosko-961121-0941.jpg
شهر زیبا و تاریخی مسکو، پایتخت کشور پهناور روسیه و بزرگترین شهر در قاره‌ی اروپا و از مهم‌ترین مقاصد گردشگری جهان است و سالانه مسافران بسیاری را از اقصی نقاط جهان به سمت خود می‌کشاند. پس بهتر است به این کشور رفته و دیدنی های آن را از دست ندهیم. در ادامه به زیباترین و دیدنی ترین مکان های مسکو می پردازیم
رد اسکوئر
رد اسکوئر در طول سالیان دراز، از نقطه های اصلی و عطف روسیه به شما رفته است. کلیسای جامع سنت باسیل متعلق به قرن شانزدهم، یکی از معروف ترین بناهای معماری دنیا، و ارامگاه لنین واقع در رد اسکوئر می باشند. میدان سرخ یا همان رد اسکوئر نماد گذشته آشفته و جذاب روسیه می باشد.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
موزه کرملین
موزه کرملین قدیمی ترین و معتبر ترین موزه مسکو می باشد که مجموعه ای از آثار باستانی تزاری، جواهرات خارجی و روسی و زره در این موزه وجود دارد.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
گالری تریتیاکوف
گالری تریتیاکوف جزو خزانه ملی هنرهای زیبای روسیه می باشد و بیش از 150000 نقاشی، مجسمه و آثار گرافیکی از هنرمندان روسی در اینجا به نمایش گذاشته می شود.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
مترو مسکو
مترو مسکو با سنگ های مرمر، موزاییک، پنل های شیشه ای رنگی و مجسمه های برنز بیشتر به یک موزه هنری شبیه است. منطقه زیرزمینی مسکو یکی از شاهکارهای دوران شوروی سابق می باشد که به سبک رئالیسم سوسیالیستی ساخته شده است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
کلیسای سنت باسیل
کلیسای سنت باسیل با گنبد پیازی شکل رنگارنگ، یکی از دیدنی های نمادین روسیه می باشد. این کلیسا در انتهای رد اسکوئر و مرکز مسکو واقع شده است. تا 40 سال پس از ساخت به عنوان بلندترین ساختمان شهر شناخته می شد.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
خیابان آربات
خیابان آربات یکی از معروف ترین خیابان های مسکو می باشد و همچنین یکی از نمادهای قدیمی مسکو در شعر و رمان و آهنگ و فیلم های روسی به شمار می رود.

اخبار گردشگری آژانس همسفر