تلفن : 02188520828
article list

مکان های دیدنی کره جنوبی

ASLI-KOREAN-119624-1203.jpg
سئول (پایتخت کره جنوبی)، شهری است که سنت و مدرنیته را به هم پیوند داده است. شما در این شهر، هم می‌توانید زیبایی‌ سنت‌های شرقی را ببینید و هم می‌توانید با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا آشنا شوید. علاوه بر اینکه سئول، برای عاشقان خرید، شهری جذاب به حساب می‌آید.
وجود جاذبه های گردشگری متعدد در پایتخت کره جنوبی، سالانه میلیون ها گردشگر را از سراسر دنیا به این شهر می کشاند و اصلا جای تعجب نیست که در حال حاضر سئول یک از پر طرفدارترین مقاصد گردشگری در دنیا باشد. سئول شهری است پرجنب و جوش با آسمان خراش های صاف و براق، مراکز خرید و پارک های تک منظوره رنگ و وارنگ، قصر های سلطنتی که به خوبی از آنها نگهداری شده، معابد بودایی و بناهای تاریخی ارزشمند می باشد و راحتی باور نکردنی در این شهر وجود دارد که این راحتی را مدیون متروی گسترده و خدمات اتوبوسرانی و تاکسی رانی کارآمدش، است. سئول همچنین دارای بزرگترین پارک سر پوشیده و تک منظوره دنیاست.
میونگ دونگ
اینجا قبله‌ی خرید سئول و نقطه‌ای مهم و دیدنی برای گردشگران به حساب می‌آید، اما فقط یک مقصد خرید نیست. میونگ دونگ قطب تجاری، بانکداری و فرهنگی با جمعیت روزانه ۱.۵ الی ۲ میلیون نفر است. برای خریداران، تلفیقی از مغازه‌هایی با هر نوع جنس، از فشن لوکس گرفته تا لوازم آرایشی‌های کره‌ای با کیفیت‌های بالا و قیمت‌های رقابتی است. میونگ دونگ در میان بازدیدکنندگان بین المللی بسیار محبوب بوده و طی تعطیلاتی که به هفته طلایی شهرت دارد، پر از گردشگران چینی و ژاپنی می‌شود. بخش زیادی از شهرت اینجا به خاطر قیمت‌های قابل قبول و ارزان آن به ویژه در قیاس با قطب‌هایی مانند «چئوندام دونگ» است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
برج N سئول
برج N سئول کره جنوبی، ساختمان مدرنی می باشد که ارتفاع آن 237 متر بیشتر از کوه نامسان در سئول مرکزی است و بر فراز آن می توان از دیدن مناظر وسیع سئول و اطراف آن لذت برد. این برج هر روز از ساعت 10 صبح تا 12 شب برای بازدید عموم باز است و اجراها و نمایشگاه های مختلفی در آن برگزار می گردد. برج N سئول کره جنوبی دارای تراسی در پشت بام است که فروشگاه های سوغاتی، رصدخانه دیجیتالی، رستوران های عالی (Food Court) و کافه اطراف آن بر جذابیت این برج افزوده است. همچون پل Pont Des Art پاریس، تراس پشت بام این برج هم مکان محبوبی برای زوج ها می باشد تا قفل و یادداشت ها را به نرده های پشت بام به عنوان سمبلی نمادین از عشق ببندند.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
پل بانپو
به نقل از هایپرکلابز :پل بانپو یکی از جدیدترین جاذبه های دیدنی شهر سئول کره جنوبی است. این پل توانسته نامش را در کتاب رکورد های گینس بعنوان بلند ترین پل آبشاری دنیا ثبت کند طول پل 140 متر است که فواره ها در دو طرف آن کار شده اند و طولی برابر 1140 متر را تشکیل داده اند. نور پردازی زیبا از دیگر ویژگی های این پل زیبا است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
دیوار شهر سئول
دیوار شهر سئول در سال ۱۳۹۶، حول «هان یانگ» (سئول امروزی) در زمان سلسله چوسان ساخته شد. این دیوار ۱۸.۶ کیلومتر طول و حدود ۷-۸ متر ارتفاع دارد. دیوار سئول ۸ دروازه داشته که بین سال‌های ۱۳۹۶-۱۳۹۸ ساخته شدند، اما تنها ۶ عدد از آن‌ها باقیمانده‌اند. دروازه‌های شمالی، جنوبی، شرقی و غربی تحت عنوان چهار دروازه بزرگ شناخته می‌شوند؛ در حالی که به دروازه‌های دیگر، چهار دروازه کوچک اطلاق می‌شود.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
تله کابین یا ماشین کابلی نامسان
با اینکه توسط اتوبوس هم می‌شود به بالای برج N Seoul رفت، اما اکثر گردشگران دوست دارند که با استفاده از تله کابین به این کار اقدام کنند. چرا که علاوه بر راحتی، مناظری بسیار زیبا از سئول را در برابر دیدگانشان پهن می کند. پیشنهاد ما هم این است که شما از این طریق به بالای برج بروید چرا که تجربه‌ای فراموش نشدنی خواهد بود.

اخبار گردشگری آژانس همسفر