تلفن : 02188520828
article list

نهمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری در اصفهان برگزار میشود

منبع خبر :خبرگزاری قطره
تاریخ خبر :1396/03/01
KHABAR-960301-0933.jpg
معاون مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گفت: نهمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری اصفهان، همزمان با اولین نمایشگاه تجهیزات هتل، رستوران، فست فود و کافی شاپ 2 تا 5 خرداد ماه 96 در محل نمایشگاه های استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، جلیلی افزود: این نمایشگاه در چهار سالن نمایشگاهی به وسعت 8500 متر مربع فضای نمایشگاهی و با حضور یکصد مشارکت کننده از استان های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، اردبیل، مازندران و چهارمحال بختیاری برگزار می شود که از نظر فضای فیزیکی نسبت به سال گذشته در حدود 30 درصد رشد داشته است.
وی ادامه داد: حضور آژانس ها و دفاتر مسافرتی، هتل ها، مراکز سیاحتی و تفریحی، مراکز بوم گردی، انجمن ها، نشریات و ارایه دهندگان خدمات و تجهیزات هتلینگ، رستوران، فست فود و کافی شاپ، این نمایشگاه را به فضایی رقابتی برای ارایه آخرین دستاوردها و خدمات این صنعت و زیرشاخه های آن تبدیل می کند.
معاون مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گفت : همچنین حضور سفارت روسیه، سفارت اندونزی و سفارت مالزی در قالب مشارکت کننده و برگزاری همایش گردشگری پایدار برای توسعه و همایش استارتاپ و کارآفرینی در گردشگری از ویژگی های این نمایشگاه است.
http://www.ghatreh.com/news/nn37545450/نهمین-نمایشگاه-صنعت-گردشگری-هتلداری-اصفهان-برگزار-شود
خبرگزاری قطره
1396/03/01