تلفن : 02188520828
article list

هتل کارمیر ریزورت آنتالیا

IMAGE-BIG-980230-1424.jpg
هتل کارمیر ریزورت 5 ستاره واقع در منطقه کمر در آنتالیا می باشد، هتل کارمیر ریزورت تا شهر آنتالیا (۳۰ کیلومتر) فاصله دارد. این هتل مکان خوبی برای گذراندن یک تعطیلات بی‌نظیر و رویایی است. با اقامت در این هتل می‌توانید خاطرات خوبی در ذهن خود و خانواده خود به جا گذارید.

اتاق های هتل :
اتاق های استاندارد ۲۳ متری شامل بالکن، تلویزیون LCD، حمام، تلفن، صندوق امانات، تلویزون و مینی بار .

۴۰ اتاق خانوادگی ۳۴ متری شامل دو اتاق خواب، بالکن، تلویزیون LCD، حمام با وان، تلفن، صندوق امانات، تلویزونو مینی بار .

اخبار گردشگری آژانس همسفر

۶ جونیور سوئیت ۴۰ متری شامل ۱ اتاق خواب و ۱ پذیرایی، بالکن، تلویزیون LCD، حمام با وان، تلفن، صندوق امانات، تلویزون و مینی بار.

۲ کینگ سوئیت ۵۱ متری شامل اتاق خواب بزرگ، بالکن، تلویزیون LCD، حمام با وان، تلفن، صندوق امانات، تلویزون و مینی بار.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

۲ کامیر سوئیت ۶۳ متری شامل اتاق خواب بزرگ، تلویزیون LCD، حمام با وان، تلفن، صندوق امانات، تلویزون و مینی بار.

و۴ اتاق ویژه معلولین می باشد که تمامی اتاق ها از نظافت روزانه و صندوق امانات و وایرلس در لابی به صورت رایگان بهره مند هستند و دسترسی به اتاق ها به وسیله ۴ آسانسور صورت می‌گیرد.

رستوران و کافه های هتل :
اخبار گردشگری آژانس همسفر

هتل کارمیر ریزورت در مجموع دارای ۹ رستوران و کافه می باشد که شامل رستوران CITRINE با سرو صبحانه، ناهار و شام – رستوران RUBI مخصوص سرو شیرینی جات – رستوران SAPPHIRE مخصوص سرو کیک و کلوچه – اسنک رستوران QUARTZ با سرو اسنک و فست فود

اخبار گردشگری آژانس همسفر

۲ رستوران آلاکارته با سرو غذاهای ایتالیایی و ترکی – کافه لابی با سرو انواع نوشیدنی های محلی و بین المللی به صورت ۲۴ ساعته – کافه کنار استخر با سرو انواع نوشیدنی های Soft Drink و بین المللی و کافه JADE PUBبا سرو انواع نوشیدنی های محلی و بین المللی می شوند .

امکانات تفریحی :
اخبار گردشگری آژانس همسفر

امکانات رفاهی هتل کارمیر ریزورت در مجموع ۵ استخر ( ۱ استخر مخصوص کودکان ) و ۷۰۰ مترمربع مرکز SPA با امکانات سونا بخار، سونا خشک، حمام ترکی و ۸ اتاق ماساژ می باشد .

اخبار گردشگری آژانس همسفر

همچنین برای کودکان ۴-۱۲ سال امکانات تفریحی از جمله استخر کودکان و باشگاه کودکان و مینی دیسکو وجود دارد که در آن می‌توانند به بازی و تفریح مشغول شوند. زمین تنیس، سالن تناسب اندام، پارک آبی و دارت بصورت رایگان در اختیار مهمانان هتل قرار می گیرد .

اخبار گردشگری آژانس همسفر
پرسنل هتل به زبان‌های ترکی، روسی، انگلیسی و آلمانی صحبت می‌کنند.

مرکز شهر کمر ۹ کیلومتر از هتل فاصله دارد و مرکز شهر آنتالیا در ۳۰ کیلومتری هتل است. فرودگاه آنتالیا ۴۰ کیلومتر از هتل فاصله است.