تلفن : 02188520828
article list

هتل هایی بکر و زیبا در طبیعت کشور ایران

تاریخ خبر :1398/09/17
IMAGE-BIG-hamsafar-980916-1333.jpg
اگر اهل مسافرت به نقاط بکر و زیبای کشورمان هستید ، پیشنهاد می کینم این هتل های جالب را برای یک بار هم که شده ببینید و اقامت داشته باشید تا سفر به یاد ماندنی تری داشته باشید.
هتل صخره ای لاله کندوان تبریز
این هتل در بین کوه ها قرار گرفته ، در روستای زيبا و تاريخی كندوان در ۶۰ كيلومتری شهر تبريز قرار دارد. هتل لاله از نخستين هتل‌ بوتيك های كشور می‌باشد و سومين هتل صخره ای دنيا است و به عنوان یک جاذبه گردشگری برای مسافرین است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

هتل بام سبز رامسر
این هتل در فاصله ۷۰۰ متری از سطح دریا و در بالای کوه و میان جنگل ها قرار دارد. برای رفتن به این هتل باید از تله کابین استفاده کنید، این هتل یک هتل جنگلی بکر و فوق العاده است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
هتل ترنج کیش
این هتل اولین هتل دریایی خاورمیانه است که روی آب های خلیج فارس قرار دارد. این هتل به شکل بته جقه ساخته شده و اگر از بالا به آن نگاه کنید شکل یک ترنج را خواهید دید.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
هتل سالار دره ساری
این هتل ۴ ستاره در ۱۲ کیلومتری جنوب ساری و در جاده ساری به سمت سمنان در نزدیکی رودخانه سالاردره قرار دارد. این هتل که در جنگل‌های زیبای شمال واقع شده است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
هتل گنج کرمان
این هتل ۴ ستاره در شهر قلعه گنج کرمان که یکی از جنوبی ترین شهرهای کرمان است قرار دارد. این هتل کپری بر خلاف نامش مکانی لوکس است و اهالی آن منطقه به این هتل “هتل توپ” هم می گویند.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
هتل عباسی اصفهان
این هتل ۵ ستاره در واقع یک کاروانسرای قدیمی است که ۳۰۰ سال قدمت دارد و در دوران صفوی به دستور شاه سلطان حسین صفوی به عنوان پیشکشی برای مادر وی ساخته شد.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
هتل لاله بیستون کرمانشاه
این هتل در دل کوه های بیستون قرار دارد. این بنای تاریخی که در واقع کاروانسرایی متعلق به دوران صفوی بوده و به همین دلیل بعضی آن را هتل کاروانسرای عباسی نیز می شناسند.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
هتل کویر بالی
هتل کویری بالی در شهر کوچک و کویری خور در منطقه بیابانک از توابع استان اصفهان واقع شده است. این هتل ۳ ستاره که به عنوان بزرگ‌ ترین هتل کویری ایران شناخته می شود.

اخبار گردشگری آژانس همسفر
1398/09/17