تلفن : 02188520828
article list

پلاژهای رایگان استانبول

تاریخ خبر :1398/11/14
IMAGE-BIG-hamsafar-981117-1015.jpg
شهرداری استانبول، جهت رفاه حال گردشگران، هر سال تابستان، پلاژهای ساحلی مناسبی را جهت استفاده‌ی عموم از امکانات تفریحات ساحلی و دریایی در نظر می‌گیرد. امسال نیز، همچون سال‌های گذشته، پلاژهای عمومی رایگانی توسط شهرداری معرفی شده‌اند.

در منطقه اروپایی ( MENEKŞE )
در منطقه کوچوک چکمجه به طول ۶۲۰ متر ساحل با ظرفیت ۲۰۰ تخت و چترآفتاب ، ۳ برج غریق نجات، ۱۲ سرویس بهداشتی و ۵ دوش حمام است .این پلاژ ظرفیت پذیرایی از ۱۰۰ ماشین را نیز دارد .

اخبار گردشگری آژانس همسفر

پلاژ GÜNEŞ
این ساحل ،در منطقه فلوریا ، ۴۸۰ متر طول و ۲ برج غریق نجات دارد . بیش از ۸۰۰ تخت و چتر آفتاب ،۴۲ سرویس بهداشتی و ۲۳۴ کمد شخصی و ظرفیت پارکینگ ۳۰۰ ماشین دارد . ورودیه اطفال زیر ۷ سال رایگان است .

اخبار گردشگری آژانس همسفر

در منطقه آسیایی (CADDEBOSTAN 1)
۴۵۰ متر طول ساحل است . ۱ برج غریق نجات همراه با حدود ۴۰۰ تخت و چتر آفتاب ، ۱ سرویس بهداشتی ، ۱۸ کابین تعویض لباس ، ۸ عدد دوش است . ورودی کودکان زیر ۷ سال رایگان میباشد .

اخبار گردشگری آژانس همسفر

CADDEBOSTAN 2
۳۰۰ متر ساحل که در طول آن ۵۰۰ چتر آفتاب وجود دارد . ۱ سرویس بهداشتی و ۸ دوش و ۱ برج غریق نجات از جمله امکانات این ساحل هستند .استفاده از این ساحل رایگان است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

CADDEBOSTAN 3
۲۵۰ متر طول ساحل آن است که ۵۰ عدد چترآفتاب ،۱ برج غریق نجات ، ۱ سرویس بهداشتی ، و ۴ دوش دارد . این ساحل نیز خدمات رایگان ارائه میدهد .

اخبار گردشگری آژانس همسفر

به غیر از این پلاژها ، استانبول دارای ۱۱ منطقه ساحلی دیگر برای شنا نیز هست که آنها متعلق به شهرداری نیستند و در بعضی از آنها میتوان از تخت و چترآفتاب در قبال پرداخت هزینه استفاده کرد . استفاده از خوردنی و نوشیدنی در این سواحل بلامانع است .

از جمله این سواحل ، کیلیوس در شمال غرب ، سیلیوری در غرب و شیله در شمال شرقی استانبول هستند .

مناطقی مثل باکرکوی ، بیلیکدوزو ، ساریر ، کادیکوی ، بیکوز و بیوک چکمجه همگی دارای ساحل شنی برای استفاده خانواده ها هستند .

1398/11/14