تلفن : 02188520828
article list

گران‌قیمت‌ترین ساختمان های جهان در سال 2019

تاریخ خبر :1398/04/31
IMAGE-BIG-hamsafar-X.jpg
هتل‌ها بخش مهمی از برنامه یک تعطیلات خصوصی یا سفر کاری هستند.

اگر شما جزء کسانی هستید که علاقه مند به سفر بوده و به دنبال کشف کشورهای مختلف در سراسر جهان می باشید و از طرف دیگر در جستجوی سفری لوکس هستید بنابراین می بایست بر روی هتل خود تمرکز داشته باشید. هتل تنها محل اقامت نخواهد بود بلکه مهمترین جاذبه تعطیلات یا سفر شما به شمار می رود. بسیاری از هتل ها خدمات عالی و راحتی را به مشتریان خود ارائه می نمایند اما برخی از ان ها به دلیل ارائه خدمات استثنایی و همچنین نوآوری هایی که انجام داده اند محبوب تر شده اند. حتی برخی از این ها به دلیل اینکه در مکان هایی خاص قرار گرفته اند مورد استقبال بسیار می باشند.

برج شاهزاده دبی در امارات متحده عربی
برج شاهزاده دبی یکی از بزرگ‌ترین ساختمان‌های مسکونی در جهان است که در واقع پس از برج خلیفه بلندترین ساختمان در دبی محسوب می‌شود. این برج دارای 763 واحد مسکونی ، 957 پارکینگ و 13 آسانسور است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

شهر رویاها در چین (City of Dreams)
این ملک که یکی از گران‌قیمت‌ترین ساختمان‌های جهان در سال 2019 بوده این ملک دارای 37 طبقه در 4 برج مختلف است. شهر رؤیاها در سال 2009 افتتاح‌شده و شامل رستوران‌ها، کافه‌ها، آمفی تئاتر، کازینو و مراکز خرید است. بخش بازی‌های آن 420000 فوت بوده و بیش از 1514 دستگاه بازی و 450 میز بازی را در خود جای‌داده است

اخبار گردشگری آژانس همسفر

(Wynn Rosert) در لاس‌وگاس در ایالات‌متحده آمریکا
ششمین هتل بزرگ جهان است و 615 هکتار مساحت دارد. مجتمع Wynn درواقع دارای 2716 اتاق بوده و 76000 فوت مربع آن مربوط به فروشگاه‌های مختلف است. این مجتمع همچنین دارای باشگاه ساحلی 60000 فوتی بوده و از یک کلیسای عروسی بهره می‌برد. در مجموع این مجتمع باشکوه یکی از گران‌قیمت‌ترین ساختمان‌های جهان در سال 2019 است

اخبار گردشگری آژانس همسفر

قصر امارات در ابوظبی در امارات متحده عربی
قصر هفت ستاره امارات، دومین هتل گران‌قیمت جهان است که تاکنون ساخته‌شده و متعلق به دولت ابوظبی است. این هتل لوکس میزبان مهمانان رسمی و دولتی ابوظبی بوده مساحت کل این کاخ 850000 مترمربع بوده و شامل 302 اتاق، 16 سوئیت و 92 پارکینگ برای 2500 وسیله نقلیه است. طبقات بالای این قصر متعلق به خانواده‌ی سلطنتی امارات است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

Resorts World Sentosa سنگاپور
Resort World Sentosa سومین ساختمان گران‌قیمت جهان که بالغ بر 49 هکتار بوده که توسط یک تیم از مالزی انجام‌شده است.این مکان را به یکی از گران‌قیمت‌ترین ساختمان‌های جهان تبدیل کرده است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

Marina Bay Sands در سنگاپور
Marina Bay Sands در سنگاپور با ارزش 5.5 میلیارد دلار گران‌قیمت‌ترین مجتمع ساخته شده و یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌های توریستی سنگاپور است. این ساختمان بسیار لوکس بوده و دارای رستوران‌ها، هتل ها، مراکز خرید و آمفی‌تئاتر است. این مجتمع در سال 2010 افتتاح‌شده و دارای سه ساختمان 55 طبقه است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

ابراج البیت در مکه در عربستان سعودی
ابراج البیت گران‌قیمت‌ترین آسمان‌خراش در جهان است. این ساختمان 15 میلیارد دلار ارزش دارد و در شهر مکه در عربستان سعودی قرارگرفته است. ابراج البیت نزدیک مسجدالحرام قرار دارد . این هتل برای جذب زائران ساخته‌شده و منظره آن دقیقاً به سمت کعبه و مسجدالحرام است. این هتل لوکس متعلق به دولت عربستان سعودی بوده و در سال 2012 به‌طور رسمی افتتاح‌شده است. البته ساخت آن در سال 2004 آغاز شد و اتمام این پروژه 8 سال طول کشید. ارتفاع آن 601 متر است و بلندترین هتل جهان معرفی شده است. در بالاترین نقطه‌ی این هتل، بلندترین و بزرگ‌ترین ساعت جهان قرارگرفته است. این هتل دارای 6 برج مسکونی، سالن نمازخانه با ظرفیت 3800 نفر، مرکز خرید 5 طبقه و دو باند فرود هلی‌کوپتر است. درنهایت ابراج البیت به عنوان گران‌قیمت‌ترین ساختمان جهان شناخته شده و با ارزش 15 میلیارد در صدر لیست قرار گرفته است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

1398/04/31