تلفن : 02188520828
article list

همه چیز درباره یک ایرلاین وقت شناس و ارزان!

تاریخ خبر :1398/04/20
IMAGE-BIG-hamsafar-1150.png
این ایرلاین از جمله ایرلاین هایی است که با اعمال تحریم ها هیچ تغییری در برنامه هایش ایجاد نشد. پروازهای پگاسوس تا پایان ژانویه باز است و مسافران می توانند بلیت خود را تا آن زمان رزرو کنند. بسیاری از ایرلاین ها این امکان را به مشتری های خود نمی دهند. این موضوع یکی از مهمترین مزیت های پگاسوس به شمار می آید. این ایرلاین به نوعی مختص دانشجوها و کسانی است که تایم رفت و برگشت خود را دقیقا می دانند. کسانی که بلیت خود را برای دو ماه یا چهار ماه یا حتی 6 ماه آینده رزرو کرده و آن را کنسل نمی کنند، سود بسیار زیادی از پروازهای این ایرلاین می برند، چرا که این بلیت ها بسیار ارزان قیمت هستند.
چرا با پگاسوس پرواز کنیم؟
۷۲ ساعت قبل از بلند شدن هواپیما و تا ۴۰ دقیقه قبل از آن می‌توانید به صورت آنلاین چک-این کنید. البته در برخی فرودگاه‌های ترکیه امکان استفاده از کیوسک‌های سلف سرویسِ چک-این هم وجود دارد. هر چند پگاسوس تلاش می‌کند این سرویس را در تمام فرودگاه‌های مقصد خود اجرا نماید. برای تمام پروازها اندکی هزینه‌ی چک-این در نظر گرفته می‌شود که قابلیت رزرو همزمان دارند. این مقدار بر اساس مسیر تغییر می‌کند؛ اما حدوداً برای پروازهای داخل اروپا از ۵ یورو آغاز می‌شود. می‌توانید صندلی خود را از بین صندلی‌های پرمیوم انتخاب کرده و هزینه‌اش را بپردازید. در پروازهای بین‌المللی، صندلی‌های ردیف خروج، ردیف اول و سمت پنجره حدوداً ۱۵ یورو هزینه داشته و صندلی‌های راهرو ۸ یورو هستند. فاصله‌ی بین صندلی‌ها تقریباً ۷۳ تا ۷۶ سانتی متر متغیر است. البته توصیه می‌کنیم همواره قیمت‌های روز را چک کنید.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

بار مجاز ایرلاین پگاسوس
یکی از مهم‌ترین نکاتی که مسافران برای انتخاب ایرلاین در نظر می‌گیرند، مقدار بار مجاز آن است. پگاسوس پکیج‌های پروازی مختلفی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که در آن‌ها حداقل بار مجاز در پروازهای داخلی ترکیه تا ۱۵ کیلوگرم و در پروازهای خارجی تا ۲۰ کیلوگرم است. کیفی که داخل کابین برده می‌شود هم نباید از ۸ کیلوگرم تجاوز کند.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

1398/04/20