تلفن : 02188520828
article list

آنتالیا

IMAGE-BIG-hamsafar-980503-1057.png
آنتالیا نام مرکز استان آنتالیا و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است.
وقتی به ترکیه سفر می کنید اولین چیزی که به ذهنتان می رسد ، خرید اجناس ترک اصل از این کشور است ، اگر در میان تورهای ترکیه ، تور آنتالیا را انتخاب نموده اید ، اصلا نگران نباشید ، در مراکز خرید آنتالیا کلیه اجناس ترک مارکدار پیدا می شود .

مرکز خرید دیپو
وقتی به ترکیه سفر می کنید اولین چیزی که به ذهنتان می رسد خرید اجناس ترک اصل از این کشور است. اگر در میان تورهای ترکیه تور آنتالیا را انتخاب نموده اید اصلا نگران نباشید، در مراکز خرید آنتالیا کلیه اجناس ترک مارکدار پیدا می شود.

مرکز خرید دیپو از مراکز خرید آنتالیاست و بخاطر وسعت زیاد آن یکی از مراکز معروف آنتالیا ست که حدود ۸۰ مغازه و ۱۵ رستوران دارد و تنها میدان اسکی روی یخ شهر در این مرکز خرید قرار دارد. مرکز دیپو در بخش شرقی آنتالیا قرار داشته و ارزش دیدن را دارد. در این مرکز اکثر برند های معروف ترک پیدا می شود.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

لارا
منطقه لارا نزدیکترین منطقه تفریحی و گردشی به آنتالیا می باشد و فقط با فاصله ۶ کیلومتر در شرق شهر آنتالیا واقع شده که دارای سواحل شنی و سنگریزه ای می باشد و دریای آن دارای امواجی ملایم و نرم می باشد.

در منطقه لارا مراکز خریدی وجود دارد تا گردشگران براحتی خرید کنند و نیازی برای رفتن به مرکز شهر آنتالیا برای خرید نباشد. یکی از این مراکز، مرکز خرید TerraCity می باشد که یکی از بهترین مراکز خرید ترکیه است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

میگروس
از دیگر مراکز خرید آنتالیا میتوان به میگروس اشاره کرد. میگروس یکی از فروشگاه های زنجیره ای بین المللی سوئیسی است که در آنتالیا نیز شعبه دارد. میکروس بالغ بر ۴۷۰ فروشگاه در ترکیه دارد و مکانی برای برندهای بین المللی، محصولات کامپیوتری، عطر، کفش، البسه و بسیاری ازمحصولات دیگر می باشد.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

تانساش
یکی دیگر از مراکز خرید آنتالیا تانساش است که یکی از بزرگترین فروشگاه های مواد غذایی آنتالیا ترکیه به شمار می رود.

در طبقه اول طیف متنوعی از غذاهای محلی و خارجی با کیفیت ارائه می گردند. در طبقه دوم هزاران محصول شامل لباس، لوازم الکترونیکی، وسایل تزئینی و … را از برندهای بین المللی و ترکی عرضه می گردد.

این فروشگاه همچنین دارای پله برقی عریضی است که برای بردن خریداران و لوازمشان به طبقه دوم مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان قسمتی از خدمات این مجموعه تانش برای خانواده ها و فرزندانشان ماشین مخصوص خرید را برای استفاده در فروشگاه تهیه کرده است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

فروشگاه فلورمار
فروشگاه فلورمار آنتالیا نمایندگی این برند معتبر لوازم آرایشی و بهداشتی در این شهر است. اگر یکی از تورهای لوکس آنتالیا را انتخاب کرده اید می توانید از لیدر تور بخواهید که شما را برای رفتن به این فروشگاه معروف در آنتالیا همراهی کند.

مسلما از سرگرمی های زنانه که لذت خاصی دارد خرید لوازم آرایش است. اگر قصد خرید لوازم آرایشی در ترکیه، با مارک معتبر را دارید و می خواهید از لوازمی با استاندارد خاص استفاده نمائید یا به عبارتی از جنس اصلی استفاده نمائید می توانید از این فروشگاه تخصصی لوازم آرایشی فلورمار در آنتالیا استفاده نمائید.

فروشگاههای لوازم آرایشی فلورمار یکی از بهترین مراکز خرید ترکیه هستند که از سال ۱۹۷۰ دارای سابقه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی می باشند و از شیک ترین مراکز خرید آنتالیا به شمار می رود.

اخبار گردشگری آژانس همسفر

آب و هوا
آب و هوای این شهر به طور کلی مدیترانه‌ای بوده که در فصل تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل و بارانی می‌باشد. به عبارت دیگر در فصل زمستان امواج هوای گرم از سوی دریا به طرف ساحل در چرخش بوده و مانع از برودت و سرمای زیاد می‌گردد.

میانگین دما در تابستان بین ۳۰ تا ۳۵ درجه‌است. در زمستان ماه ژانویه دمای هوا بطور متوسط بین ۹ تا ۱۵ درجه می‌باشد و از نظر هواشناسی تا اکنون برف و یخبدان در این شهر بندرت دیده شده‌است. بطور متوسط رطوبت سالانه در این منطقه ۶۴٪ است.

آنتالیا منطقه‌ای ساحلی می‌باشد که دارای تابستان‌های گرم و طولانی بوده و حتی اذعان شده که در زمستان در ماههای ژانویه و دسامبر بارندگی بسیار نادر بوده و باران‌های سیل آسا بیشتر در فصل پاییز دیده شده‌است. بطور متوسط در سال ۳۰۰ روز آفتابی و ۴۰ تا ۵۰ روز بارانی بوده و میانگین دمای سالیانه حدود ۱۸٫۷ درجه سانتیگراد است.

اخبار گردشگری آژانس همسفر